• تلفن: 02166175450
  • ایمیل: arshitaweb@gmail.com
  • ساعات کاری: 18:00-09:00

سئوالات متداول کاربران

  • خانه
  • /
  • سئوالات متداول کاربران

نیاز اصلی هر کسب و کار

بهینه سازی سایت (سئو)

هدف سئو کمک به وب سايت‌ها در بدست آوردن محل بالا در نتايج جستجوي طبيعي و افزايش ارتباط بين صفحات و کلمات کليدي وارد شده توسط کاربران است. نمايش دادن بيشترين صفحات مرتبط با پرس‌و‌جوي جستجوي وارد شده داراي مزاياي زيادي هم براي کاربر و هم براي موتور جستجو است که در آن کاربر بيشترين نتايج مرتبط جستجو شده را پيدا مي‌کند و موتور جستجو قابل اعتماد مي‌شود چرا که الگوريتم آن بيشترين صفحات مرتبط را نشان مي‌دهد.

بهینه سازی سایت (سئو)

طراحی سایت

درآمد خود را افزایش دهید امروزه شرکت ها و افراد بسیاری هستند که فقط از طریق وب سایت فعالیت می کنند و عمده درآمد آنها از طریق وب سایت و مشتریان آنلاین است. و وب سایت شما بازاریاب ۲۴ ساعت شماست و موتورهاس جستوجو مانند گوگل ، یاهو و . . . بدون هزینه برای شما بازاریابی میکنند و محتویات سایت شما را به نمایش می گذارند

طراحی سایت

طراحی اپلیکیشن موبایل

امروزه اپلیکیشن‌ ها به‌عنوان ابزار تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. باتوجه به‌ اینکه تعداد افراد زیادی از جامعه‌ی ما از موبایل‌های هوشمند استفاده میکنند، برای توسعه و تبلیغ محصولات و خدمات به غیر از وب سایت، اپلیکیشن‌های موبایل نیز می‌توانند در پیشبرد اهداف صاحبان کسب و کار، آنها را همراهی کنند.

دامنه و هاست

هاست با نام های میزبانی وب ، وب هاست ، host و webhost نیز شناخته شده است. هاست به فضایی در اینترنت می گویند که برای میزبانی وب سایت شما استفاده می شود. در واقع شما برای راه اندازی سایت ابتدا باید یک دامنه ثبت کرده و پس از ثبت دامین خود به خرید سرویس هاست مورد نظر جهت بارگذاری اطلاعات وب سایت خود بر روی آن اقدام نمایید.

چرا آرشیتاوب

به نیاز شما کاملا گوش میدهیم

اولویت اصلی ما درک کامل نیازهای شما و هدف شما از حضور و فعالیت در دنیای وب است.

بهینه ترین راهکار را ارائه میکنیم

پس از درک کامل نیازهای شما، بهترین و سریعترین راهکار را برای پیاده سازی وب سایت موردنظر شما ارائه می دهیم.

در حین اجرا ، سایت خود را مشاهده می کنید

در طول روند اجرای پروژه، تکمیل سایت تحت نظر شما انجام خواهد شد و می توانید تغییرات مد نظر خود را به ما انتقال دهید تا در نهایت طرح دلخواه شما ایجاد شود.

با آموزش کامل مدیر وبسایت خود می شوید

از آنجایی که ما یک شرکت آموزش محور هستیم، در تلاش هستیم تا با ارائه آموزش های حضوری و غیرحضوری آموزش های جامعی در خصوص مدیریت سایت و اعمال تغییرات در آن به شما بدهیم تا بتوانید سایت خود را در هر زمان بدون نیاز به کدنویسی و با سلیقه خود ویرایش کنید.

تنها نخواهید ماند، همراه شما هستیم

کار ما پس از اتمام فرآیند طراحی سایت و تحویل پروژه به شما تمام نمی شود، بلکه پس از اتمام کار برای ارائه آموزش های تکمیلی و اعمال تغییرات بیشتر در سایت همراه شما خواهیم بود.

فرآیند طراحی وب سایت

جلسه مشاوره و آشنایی

پس از برقراری اولین ارتباط که از طریق تبلیغات یا جستجوی گوگل و یا اکثراً از طریق معرفی ما توسط مشتریان وفادار اتفاق می افتد، در جلسه ای پس از آشنایی با کسب و کارتان، چشم انداز، اهداف و انتظارات و ایده های شما را در راه اندازی استارتاپ و یا توسعه کسب و کارتان را سوال می کنیم که این اطلاعات توسط دبیر جلسه نوشته خواهد شد و در همان روز یک پروپوزال جامع از شرح کامل فرایند پروژه، امکانات در نظر گرفته در وب سایت، براورد زمان و هزینه طراحی سایت و نیز پیشنهاداتی در جهت پختگی وب سایت شما تدوین و ارائه خواهد شد که پس از مطالعه و تایید شما وارد مرحله بعد خواهیم شد و در غیر اینصورت اصلاحات لازم در پروپوزال انجام میشود. مزیت این کار این است که شما با دریافت رایگان این پروپوزال و در دست داشتن آن میتوانید این پروپوزال را به هر شرکت طراحی سایت ارائه دهید و استعلام هزینه و زمان گرفته و یا مشورت های کافی دریافت نمایید.

تدوین پروپوزال طبق نیازهای مطرح شده در جلسه مشاوره

پس ازاتمام جلسه مشاوره و دریافت نیازهای مشتری، یک پروپوزال طراحی سایت جامع و کامل از روند پروژه طراحی سایت تدوین می شود و یک نسخه از این پروپوزال به مشتری به طور رایگان ارائه می شود. در این پروپوزال از نحوه انعقاد قرارداد طراحی سایت تا روش تحویل پروژه طراحی سایت با جزئیات ارائه شده و پس از تحلیل نیازمندی ها توسط مدیر فنی پروژه، امکانات قابل پیاده سازی نسبت به نیازهای کارفرما تعیین شده و به کارفرما ارائه می شود و همچنین پیش بینی مدت زمان مورد نیاز برای اجرای پروژه برآورد می گردد. به طور خلاصه می توان گفت ارائه پروپوزال، داکیومنتی است که در آن درک ما از نیازها، انتظارات و ایده های شما از پروژه طراحی سایت به همراه جدول زمان بندی اجرای پروژه موجود است

تایید پروپوزال توسط مشتری

در این مرحله در صورتی که درک ما از خواسته های کارفرما در رابطه با طراحی سایت دقیق و درست باشد کارفرما پروپوزال را تایید کرده و یا در غیر اینصورت مواردی را که مورد قبول او نمی باشد اصلاح می کنیم تا مطابق با خواسته مشتری گردد سپس یک پیش نویس قرارداد به کارفرما ارائه میشود و پس از توافق و تایید بندهای قرارداد طراحی سایت، قرارداد منعقد می گردد

طراحی قالب و برنامه نویسی استاتیک

پس ازعقدقرارداد در این بخش به کارفرما نمونه های طراحی سایت که با توجه به انتظارات و ایده های او از لحاظ ظاهر وب سایت طراحی شده اند به کارفرما ارائه میشوند در صورت عدم تایید طرح از نظر کارفرما با توجه به نقطه نظرات او طرح موجود، تغییر داده می شود و یا طرح جدیدی ارائه میشود. این فرآیند تا زمان رضایت کارفرما از طرح گرافیکی تکرار میشود.

کدنویسی اختصاصی و دستنویس وب سایت

دراین مرحله تحلیل وطراحی و پیاده سازی بانک اطلاعاتیMS SQL SERVER . لایه بندی . طراحی ORM انجام می شود. در این بخش از طراحی سایت، برنامه نویسی و کد نویسی اختصاصی وب سایت با ASP.NET شروع شده و امور مربوط به Back end سایت انجام می شود و این لایه به دیگر لایه های برنامه نویسی گامهای قبل متصل میشود و داده های موجود در پایگاه داده در وب سایت به نمایش در می آیند.

تکمیل طراحی وب سایت و شروع آموزش رایگان

پس از اتمام پروژه طراحی سایت و تایید کارفرما وب سایت به دامنه کارفرمای محترم انتقال داده میشود.تمامی پروژه های طراحی سایت ما دارای حداقل 3 ماه پشتیبانی فنی میباشند که پس از پایان زمان پشتیبانی در صورت نیاز و تمایل به ادامه پشتیبانی، با عقد قرارداد پشتیانی صورت میگیرد(امنیت و مانیتورینگ سامانه-پشتیبانی فنی سامانه-پشتیبانی امنیت و حفاظت اطلاعات و بانک داده-ارائه پشتیبانی و پاسخگویی تلفنی و الکترونیکی به کارفرما

برای طراحی یک وبسایت خوب آماده ای !؟

error: Content is protected !!