چرا اینستاگرام ؟

چرا اینستاگرام بستری مناسب برای اغلب کسب و کار هاست؟
اینستاگرام به عنوان یک پلتفرم تجاری فارغ از نوع صنعت و فعالیتی که در آن مشغول به کار هستید میتواند در صعودی بودن روند کسب و کار شما بسیار پرقدرت عمل کند.
با توجه به اینکه در سال های اخیر تعداد بسیار زیادی حساب تجاری در اینستاگرام فعال شده و سرمایه گذاری عظیمی برای تبلیغات صورت گرفته عیجب نیست که اغلب برندها به دنبال استفاده از این پلتفرم در خصوص کسب و کار خود هستند.

اینستا

امروز اینستاگرام بستر مناسبی برای رشد و پیشرفت اغلب کسب و کار ها به وجود آورده و اکثر کسب و کار ها به دنبال این هستند که از این بستر ها استفاده کنند اما زمانی فعالیت ها در اینستاگرام بازدهی بالایی دارد که درست و اصولی در این مسیر قدم بردارید.

در مجموعه ی آرشیتا وب خدمات زیر به شما ارائه می گردد:

1- مشخص کردن نوع فعالیت در اینستاگرام:

انتخاب نوع فعالیت مشخص میکند که چه مسیری را باید برای شروع طی کنید، قطعا ساختن یک پیج تخصصی کسب و کار دشوارتر از یک پیج شخصی می باشد. طریقه ساختن اکانت تجاری و شخصی با یکدیگر متمایز است.

2- ساخت پروفایل حرفه ای بر حسب حوزه فعالیت:

مرحله ی دیگر داشتن یک پیج حرفه ای،تکمیل کردن اطلاعت پروفایل شما می باشد. این قسمت مهمترین مرحله ساخت یک اکانت اینستاگرام است.

3- تولید محتوا حرفه ای برای جذب فالور:

نوشتن محتوا به گونه ای که باعث جذب فالور شود نیز از نکات مهمی است که بسیاری از افراد به آن دقت نمیکنند. حرفه ای نوشتن محتوای شما باعث شناخته شدن پیج در قسمت اکسپلور می شود. 

جهت ثبت سفارش خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

قیمت خدمات اینستاگرام در پکیج های مختلف

ارائه بهترین خدمات اینستاگرام برای هر چه بیشتر دیده شدن کسب و کار شما!

جهت دریافت مشاوره و ایده یابی برای پیج اینستاگرام خود فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید

تعدادی از نمونه کارهای پشتیبانی از شبکه اجتماعی اینستاگرام