بهینه سازی موتور جستجو

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) در سال 2020 چیست؟ یک فرایند فنی ، تحلیلی و خلاقانه برای بهبود دید یک وب سایت در موتورهای جستجو است. وظیفه اصلی سئو هدایت ترافیک مفید بیشتر بدون پرداخت به سایتی است که به فروش تبدیل می­شود.

مدیریت ریسک

یک بازاریاب موتور جستجوی خوب درک خوبی از خطرات کوتاه مدت و بلند مدت درگیر در بهینه سازی رتبه بندی در موتورهای جستجو و درک نوع محتوا و سایت های گوگل (به ویژه) WANTS برای بازگشت در SERP های طبیعی خود دارد.

هدف از هرگونه فعالیت، بازدید بیشتر در موتورهای جستجو است و در صورت عدم وجود بسیاری از مشکلات، این روند ساده خواهد بود. قوانینی وجود دارد که باید از آنها پیروی شود یا نادیده گرفته شود.

رتبه بالا در Google بسیار ارزشمند است – به طور مؤثر “تبلیغات رایگان” در بهترین فضای تبلیغاتی جهان. ترافیک از لیست­های طبیعی Google تا به امروز با ارزش­ترین ترافیک ارگانیک به یک وب سایت در جهان است و می­تواند یک تجارت آنلاین را ایجاد یا خراب کند.

وضعیت در سال 2020 این است که شما می­توانید با بهبود وب سایت خود و بهینه سازی مطالب خود تا حد امکان برای خریدار که به دنبال شرکت، محصول یا خدمات شما هستند، منجر به تولید هدفی بسیار هدفمند بصورت رایگان شوید.

همانطور که می­توانید تصور کنید­، اکنون برای آن ترافیک رایگان رقابت زیادی وجود دارد – حتی با Google اما شما نباید با Google رقابت کنید. شما باید روی رقابت با رقبای خود تمرکز کنید.

فرآیند

بسیاری از جستجوگرها و سایر آژانس ها و مشاوران خدمات مفیدی را برای صاحبان وب سایت ارائه می دهند ، از جمله: بررسی محتوای سایت یا ساختار سایت شما، مشاوره فنی در مورد توسعه وب سایت، به عنوان مثال ، هاستینگ ، تغییر مسیر ، صفحات خطا ، استفاده از JavaScript – توسعه محتوا – مدیریت کمپین های توسعه تجارت آنلاین – تحقیقات کلمات کلیدی – آموزش سئو – تخصص در بازارها و جغرافیای خاص.

استراتژی SEO موفق چیست؟

مرتبط شوید، اعتماد کنید، محبوب شوید، به یک بازدید کننده کمک کنید تا کار خود را انجام دهد، کاربران را اذیت نکنید، بهینه سازی نرخ تبدیل را قبل از لذت کاربر از محتوا قرار ندهید، MC (محتوای اصلی) یک صفحه را با AD (تبلیغات) یا CTA (تبلیغات برای شغل خود) قطع نکنید.

SEO در سال 2020 دیگر فقط در مورد دستکاری نیست.

موفقیت حاصل افزودن مطالب با کیفیت و اغلب مفید به وب سایت شما است که در کنار هم یک هدف را ارائه می دهند که کاربر را در طولانی مدت راضی نگه میدارد.

اگر نسبت به دریافت ترافیک رایگان بیشتر از موتورهای جستجو جدی هستید، برای سرمایه گذاری وقت و تلاش خود در وب سایت و بازاریابی آنلاین آماده شوید. از دید برخی این یک استراتژی اول محتوا نامیده می­شود.

به طور خلاصه، دستکاری در رتبه بندی­های گوگل در ابتدای دهه بسیار آسان بود (برای برخی). اگر به اندازه کافی اقتدار دامنه دارید می­توانستید از محتوای نازک برای رتبه بندی برای هر چیزی استفاده کنید. این تعریف یک مزرعه ‘محتوای‘ است.

اسپم های وب معمولاً برای رتبه بندی این محتوای نازک استفاده می­کردند از بک لینک های غیر طبیعی برای ایجاد دامنه اقتدار دامنه استفاده می­کردند.

توجه: Google در سال 2020 به فهرست اول موبایل (Mobile First) رفته است

اکنون که Google تصمیم دارد بر اساس تجربه تلفن همراه خود در رتبه بندی سایت ها متمرکز شود، زمان آن رسیده است که مشاغل واقعاً روی ارائه سریع­ترین و در دسترس­ترین تجربه دوستانه DESKTOP و MOBILE که می توانند بدست آورند تمرکز کنند.

زیرا اگر این کار را نکنند، رقبای آنها خواهند توانست و ممکن است Google به موقع آن صفحات را بالاتر از خود شما قرار دهد.

هدف وب سایت شما چیست؟

فوق العاده مهم است هدف وب سایت شما:

آیا این “فروش محصولات یا خدمات” ، “سرگرمی” یا “به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد یک موضوع” است.
برای دستیابی به رتبه دهندگان و الگوریتم های با کیفیت، هدف اصلی و صفحه اصلی خود را ایجاد کنید.

نکته: در صفحات نوع اطلاعات، طرح بندی های مختلف را در جایی که محتوا را جلو و مرکز قرار دهید، آزمایش کنید.

اگر سایت شما حتی ایندکس نشده باشد، بهینه سازی کلمات کلیدی موجود در جهان به شما کمک نمی­کند.
به عنوان یک نویسنده، از شما انتظار نمی­رود که چگونه یک سایت را مهاجرت کنید یا HTTPS را در کل دامنه فعال کنید. شما واقعاً لازم نیست در مورد چگونگی به حداکثر رساندن بودجه خزیدن بدانید، و لازم نیست که در مورد کمینه جاوا اسکریپت بدانید. با این وجود ، دانستن چند مورد در مورد SEO فنی می­تواند شما را به عنوان یک نویسنده بهتر SEO تبدیل کند.

اول از همه، درک چگونگی خزیدن صفحات Google و دست زدن به مجوز پیوند می­تواند به شما در ایجاد استراتژی کمک کند. از این گذشته، نوشتن محتوا فقط به معنای نوشتن یک پست وبلاگ منفرد نیست – این مربوط به نوشتن (و پیوند دادن) مجموعه­ای از آنها است.

اگر درک خوبی از نحوه ساخت وبلاگ خود دارید، می توانید همه چیز را کمی کارآمدتر کنید – این بدان معنی است که بک لینک به یکی از پست های شما حداکثر سود را به سایت شما می دهد. همچنین به درک چگونگی بهینه سازی وب سایت بیش از کلمات کلیدی کمک می­کند.

تصاویر خود را کوچک نگه دارید، اطمینان حاصل کنید که تعداد بسیار زیاد پنجره در صفحه خاصی وجود ندارد، یا اینکه به راحتی اطمینان حاصل کنید که پست های وبلاگ شما نمایه شده اند، تمام مهارتهایی است که شما به عنوان یک نویسنده سئو باید از آن استفاده کنید.

آنچه که در سئو در سال 2020 واقعاً مهم است همان چیزی است که شما امروز در اولویت قرار داده اید به طوری که در 3-6 ماه می­توانید شاهد بهبود کیفیت ترافیک ارگانیک خود باشید. آرشیتا وب با تیم متخصص

ارسال یک پیام

*

code

Create your account