اطلاعات سایت معرفی

تماس سریع

مزایای اضافه کردن دکمه تماس تلفنی به سایت وردپرس

همانطور که از نام آن پیداست، اضافه کردن دکمه تماس، بازدید کنندگان سایت شما را قادر می سازد مستقیماً با شما تماس بگیرند. شما می توانید این المان را هم به وب سایت های موبایل و هم به صورت عادی اضافه کنید ، اما استفاده از آن برای موبایل بسیار ساده تر است.

امروزه بسیاری از کاربران از تلفن های هوشمند استفاده کرده و از این دستگاه به سایت وردپرس شما دسترسی پیدا می کنند. به همین دلیل اضافه کردن دکمه تماس می تواند راهی عالی برای تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان واقعی شود.

از طرف دیگر، سایت های دسکتاپ برای تکمیل فرآیند باید از برخی برنامه ها مانند Skype استفاده کنند.

برخی مزایای استفاده از دکمه تماس با ما عبارت است از:

  • ارتباط بازدید کنندگان با شما را آسان می کند. بسته به نوع سایتی که در اختیار دارید، پشتیبانی مشتریان برای راضی نگه داشتن آنها بسیار مهم باشد. اگر می خواهید مشتریان شما احساسا کنند که برای شما ارزشمند هستند، تماس تلفنی یکی از بهترین گزینه ها است.
  • نرخ تبدیل شما را بهبود می دهد. در دسترس قرار دادن تماس های تلفنی می تواند مشتریان بالقوه را ترغیب کند تا بیشتر به شما اعتماد کنند ، که به نوبه خود می تواند تبدیل های شما را بهبود بخشد.

به خاطر داشته باشید که هر نوع وب سایتی به دکمه تماس احتیاج ندارد. به عنوان مثال، اگر دارای وبلاگی هستید که تنها محتوا منتشر می کند، دلیلی ندارد که شماره تلفن خود را در اختیار خوانندگان قرار دهید. از طرف دیگر، اگر مالک یک وب سایت رستوران هستید، قرار دادن شماره تلفن خود امری ضروری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هشت − 6 =