خدمات ما

خدمات حرفه‌ای وب

خدمات حرفه‌ای وب

خدمات حرفه ای وب و پشتیبانی و ارتقاء سایت یکی از کارهای مهم پس از طراحی سایت است. فضای رقابت در اینترنت داغ است و کسب و کارها از روش‌های مختلف تبلیغاتی و ارتقاء سایت، خودشان را به کاربران معرفی و خدمات خود را به کاربران ارائه می‌کنند

. خدمات حرفه‌ای وب شامل بهینه سازی موتور جستجو(seo)، بارگذاری و بازاریابی محتوا، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، به روز رسانی افزونه‌ها و استفاده از روش‌های مختلف بازاریابی است.

خدمات حرفه‌ای وب

با ارائه پشتیبانی و ارتقاء سایت خوب همواره در دسترسی کاربران باشید

کاربران علاقه‌ای به کار کردن با سایت‌های کند یا دارای طراحی نامناسب ندارند. بنابراین لازم است که سایت شما به لحاظ طراحی به روز باشد و با تغییرات و الگوریتم‌های گوگل همسو شود. پشتیبانی و ارتقاء سایت کمک می‌کند که خدمات بهتر و موثرتری به کاربران سایت ارائه دهید.

اینکه سایت شما همیشه در دسترس باشد یا در صورت بروز مشکل به زودی این مسئله برطرف شود، بسیار اهمیت دارد. چنانچه سایت شما دارای مشکلاتی در لود باشد کاربران به زودی سایت را ترک خواهند کرد.

چه خدماتی در پشتیبانی و ارتقاء سایت ارائه می‌شود؟

پشتیبانی سایت یک قرارداد دو طرفه است و خدماتی که در آن ارائه می‌شود بستگی به مشتری و شرکت طراح دارد. اما این خدمات معمولا شامل تولید محتوا، بارگذاری محتوا، سئو و بروز رسانی سایت و افزونه‌هاست.

بارگذاری محتوا:

آنچه یک سایت را از رقبا متمایز می‌کند، محتوای آن است.

محتوای خوب و غنی که به سوالات و نیازهای کاربران پاسخ دهد نه تنها برای کاربران که از دید موتور جستجو نیز ارزشمند است. بارگذاری محتوا اصول و قواعدی دارد.

ساختار متن، فاصله بین خطوط و پاراگراف‌بندی، استفاده از تصاویر، لینک سازی داخلی و رعایت نیم فاصله جزو موارد مهمی هستند که باید در تولید و بارگذاری محتوا مورد توجه قرار بگیرند.

آرشیتا وب ارائه دهنده خدمات حرفه‌ای وب است که برای پشتیبانی سایت خدمات بارگذاری محتوا را با رعایت اصول و قواعد سئو انجام می‌دهد.

خدمات حرفه‌ای وب

به روز رسانی افزونه‌ها:

افزونه‌ها بخش مهم سایت‌های وردپرسی هستند که با استفاده از آن می‌توانید امکانات مختلف را به سایت اضافه کنید.

افزونه‌ها توسط توسعه دهندگان آنها به صورت دوره‌ای بروزرسانی می‌شوند تا مشکلاتشان برطرف یا امکانات جدیدی به آنها اضافه شود. بنابراین بروز رسانی آنها برای هماهنگ شدن با این تغییرات ضروری است.

در صورتی که افزونه‌ها را به موقع آپدیت نکنید ممکن است در کار با برخی از افزونه‌های دیگر نیز دچار مشکلاتی شوید.

در بروز رسانی افزونه‌ها، باگ‌های امنیتی سایت‌های وردپرسی شناسایی و برطرف می‌شود. نادیده گرفتن بروزرسانی‌ها ممکن است باعث بروز مخاطرات امنیتی برای سایت‌ها شود و سایت را مورد توجه هکرها قرار دهد.

از جمله خدماتی که در پشتیبانی وب سایت ارائه می‌شود، به روز رسانی افزونه‌ هاست. با بروزرسانی سرعت سایت بهبود و زمان بارگذاری و نرخ پرش کاربران نیز کاهش می‌یابد.

داشتن یک وب سایت نشان می‌دهد که کسب و کار شما متناسب با تغییرات روز پیش می‌رود و با آن همگام است.

ارتقاء سایت فرآیند پیچیده‌ای است و برای اینکه بتوانید به جایگاه مناسبی در رتبه بندی موتورهای جستجو برسید باید کار را به افراد حرفه‌ای که تخصص و تجربه کافی در این کار دارند، بسپارید.

متخصصین آرشیتا وب کلیه خدمات طراحی و پشتیبانی و ارتقاء سایت را انجام می دهند و سایت متناسب با آخرین تغییرات بروز رسانی خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت آرشیتا وب در ارتباط باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× 7 = بیست یک