خدمات ما

خدمات دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ چیست و چه کاربردی دارد؟

دیجیتال مارکتینگ شامل کلیه فعالیتهای یک شخص یا شرکت است که برای بازاریابی محصولات تولیدی و بازرگانی خود، در فضای الکترونیکی و یا به عبارتی در فضای اینترنت انجام می دهد.

با توسعه فضای اینترنت و افزایش کاربران آن، یک بازار پر مخاطب برای فروش محصولات ایجاد گردیده که می تواند نقش موثری در کسب و کارها داشته باشد. این بازار  که به راحتی در دسترس افراد جامعه قرار دارد، ممکن است در کامپیوترهای شخصی، لب تاب و حتی گوشی تلفن همراه این افراد جای گرفته و نیازهای تامین کالا یا خدمات آنها را برطرف نماید.

با گسترش این نوع معاملات، راه پر سودی برای کسب و کارهای آنلاین گشوده شده که می تواند به راحتی و با کمترین هزینه، به سطح بسیار وسیعی از مشتری ها دسترسی داشته و عملیات فروش کالا یا خدمات، به بهترین وجه، صورت گیرد.

بازاریابی در گذشته به صورت ارتباطات تلفنی و کاغذی انجام می شد که با ایجاد فضای اینترنت، تحول عظیمی در این عرصه صورت گرفت و روش های نوین بازاریابی در سطح بسیار وسیعی ظهور کردند و بازارهای سنتی، جای خود را به بازارهای آنلاین و به عبارتی مدرن دادند.

امروزه تمام کسانی که سهمی در خرید و فروش کالا یا خدمات دارند، راهی جز دریافت آموزش های کافی در این زمینه نداشته و باید از دیجیتال مارکتینگ برای پیشرفت در این عرصه رقابتی استفاده نمایند.

خدمات دیجیتال مارکتینگ

نقش دیجیتال مارکتینگ در فروش

امروزه نقش تبلیغات اینترنتی و توسعه آن در سطح داخلی و بین المللی، بر هیچکس پوشیده نیست و بزرگترین تولیدکنندگان در اکثر نقاط جهان، از دیجیتال مارکتینگ بهره می برند. خریداران، فروشندگان، کاربران اینترنتی، سازمانها و ربات های پیشرفته، قسمت عمده تشکیل دهندگان این بازار هستند و روش های کنترلی مناسبی برای پوشش امنیت در این فضا طراحی شده است.

دیجیتال مارکتینگ، به عنوان بهترین ابزار برای دیده شدن محصولات شما، می تواند با کسانی که به دنبال برند شما هستند، ارتباط مناسبی ایجاد کرده و کسانی که برای اولین بار کالا یا خدمات شما را میبینند را به مشتریان دائمی شما تبدیل کند. استمرار ارتباط با این مشتریان و امکان پیاده سازی انواع استراتژی های متنوع فروش و بازاریابی، از بارزترین خصوصیات دیجیتال مارکتینگ می باشند.

خدمات دیجیتال مارکتینگ

هویت دیجیتال و علت ایجاد آن

اصلی ترین علت تشکیل هویت دیجیتال، ایجاد فضای امن برای معاملات اینترنتی است. این فضای امن، با احراز هویت دیجیتال که به صورت اختصاصی و البته محرمانه به یک فرد یا سازمان تعلق می گیرد، انجام می شود. روش های احراز هویت که توسط کارشناسان این زمینه طراحی و ارائه شده اند، ممکن است به صورت یک مرحله ای و یا چند مرحله ای باشند.

خدمات دیجیتال مارکتینگ

ابزارهای دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ ابزارهای مختلفی را برای تحقق اهداف فروش معرفی کرده و با گذشت زمان، روش های جدیدی نیز برای این کار ابداع می شوند. وب سایت ها، رسانه های اجتماعی مختلف، بازاریابی های مبتنی بر ایمیل، بازاریابی ویدیویی و استفاده از ابزارهای بهینه سازی موتورهای جستجو، از جمله مهمترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ به شمار می آیند.

در دنیای کنونی، بر خلاف روش های سنتی بازاریابی که معمولا به صورت مستقیم و رو در رو انجام می شدند و برای قطعی کردن فروش، نیاز به ملاقات حضوری و پرداخت هزینه های مختلف بود، روش های جدیدی جایگزین شده اند که با امکان ایجاد ارتباط با یک بازار وسیع و پر مخاطب، می توانید به راحتی نسبت به معرفی و فروش محصول خود اقدام نمایید.

خدمات دیجیتال مارکتینگ

جهت کسب اطلاعات بیشتر  میتوانید با مشاورین شرکت آرشیتاوب در ارتباط باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 + دو =