خدمات ما

خدمات طراحی وب

طراحی وب راز و رمز خود را دارد، پس خودتان را با قالب های آماده و غیر استاندارد گول نزنید. خدمات طراحی وب تیم ما این قدرت را دارد که هر آنچه مدنظر کاربر است تحقق بخشد پس برای رشد کسب و کار خود بهترین ها را انتخاب کنید.

طراحی وب

امکانات و خدمات طراحی وب 

تیم طراحی سایت ما، همه خدمات و ویژگی های وب سایت را رعایت می کنند. سایت های طراحی شده توسط تیم ما قابلیت مدیریت منوهای وب سایت، مدیریت محتوای صفحات، مدیریت تصاویر وب سایت و همینطور ایجاد دسته بندی مطالب را دارد و این امکان برای شما فراهم است که لیست مطالب را مدیریت کنید. وب سایت ها از امنیت بالا برخوردار هستند پس در صورتی که بخواهید درگاه بانکی اجرا کنید هیچ مشکلی نخواهد بود. وب سایت ها از نظر سرعت بهینه سازی شده اند به طوری که سرعت بالای آپلود و دانلود برای آنها تست شده است. کدهای سایت در بهینه ترین حالت ممکن ساده سازی شده اند تا در صورت نیاز به تغییر یک بخش به سادگی بتواند به سراغ آن رفت و نیاز به صرف زمان زیاد نباشد.

وب سایت ها در قالب ریسپانسیو و سازگار با موبایل طراحی شده اند به طوری که اندازه ها و نوع نمایش بر اساس پلتفرم موبایل تغییر ساختار می دهد و همه چیز در موقعیت کامل مشخص شده است.

خدمات طراحی وب با قالب سفارشی

اگر قالب های موجود در شرکت را بخواهیم پروسه طراحی وب برای شما زمان کمتری می طلبد اما اگر به هر دلیلی قالبی که به دنبال آن هستید در سایت رویت نشد می توانید ایده خود را با تیم طراح و گرافیست ما در میان بگذارید تا قالبی دقیقاً مطابق با خواسته شما اجرا شود. گرافیست بر اساس ویژگی های مورد نظر کارفرما قالب طراحی می کند و شرایط برای اجرای قالب با پیچیدگی های زیاد نیز فراهم است.

صفحات قابل اجرا در سایت

برای طراحی وب سایت نیاز به یک صفحه اصلی دارید، در این صفحه زیر مجموعه هایی اجرا می شود که شامل تماس با ما، پروژه ها، گالری تصاویر و مقالات و اخبار است. بنابراین موقعیت اجرا در این سایت به شکل حرفه ای دنبال می شود. می توانید بخشی برای اخبار در سایت خود در نظر بگیرید و به واسطه آن با کاربران تعامل بیشتری داشته باشید.

نمونه کارها بخش مخصوص به خود را دارد و به واسطه این بخش میتوانید موارد قابل اجرایی را مدنظر قرار دهید. دقت کنید که در بخش نمونه کار میتوانید برای سایت خود تبلیغ کنید. منوها و نوع باز و بسته شدن آنها، نوع نمایش تصاویر و ویدیو و همینطور نوع محتوا از مواردی است که در سایت قابل اجرا خواهد بود و طبق سلیقه و سطح نیاز شما در نظر گرفته می شود. طراحی وب بر اساس موقعیت اجرایی سایت در نظر گرفته می شود و شامل دسته بندی های مخصوص به خود است.

سئو و بهینه سازی سایت اصلی ترین وظیفه یک برنامه نویس است و در تیم تخصصی طراحی سایت ما به خوبی به این بخش پرداخته شده است و همه چیز تحت کنترل است.

خدمات طراحی وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چهار + 1 =