اطلاعات سایت معرفی

مخفی سازی هسته اصلی

معرفی افزونه Hide My Wp Ghost

افزونه Hide My Wp Ghost یک افزونه وردپرس امنیت افزونه ی مخفی ساز و محافظ وردپرس و پایگاه داده در برابر حملات و تزریق های اسکریپتی است.  همچنین با افزونه وردپرس Ghost ورود URL به سیستم wp شما را پنهان کرده و URL مدیر را تغییر نام می دهد. حملات امنیتی XSS ،SQL Injection را به وب سایت وردپرس شما شناسایی و مسدود می کند.

معرفی افزونه مخفی سازی وردپرس

حالت های امنیتی افزونه

حالت پیشفرض: در این حالت وردپرس هیچ امنیتی نداشته و تغییری انجام نشده است.

افزونه مخفی سازی وردپرس
حالت ایمن:امکان تغییر بسیاری از فایل ها را به جز فایل های اصلی که امکان دارد به سایت شما لطمه بزند را به شما میدهد.
حالت ایمن افزونه Hide My Wp Ghost

حالت شبح:امنیت حداکثری را برای وبسایت وردپرسی شما فراهم میکند و راه نفوذ به وبسایت شما را از هر طریق و روشی می بندد.

افزونه Hide My Wp Ghost
در بخش نقشه کشی می توانید آدرس ها و یا کلماتی که در سورس وبسایت شما هستند را مخفی یا به چیز دیگری تغییر دهید.(مانند نمایش ورژن افزونه ها)

معرفی افزونه مخفی سازی وردپرس
تغییر اصلاحات هسته ی اصلی وردپرس: این بخش اصلاحات وردپرس که روی پایگاه داده شما قرار میگیرد را به موارد دلخواه تغییر میدهد تا از نفوذ به وردپرس و پایگاه داده آن به طور کامل جلوگیری شود.

ویژگی های افزونه مخفی سازی وردپرس
مقابله در برابر حملات بروت فورث:این افزونه از حملات بروت فورث به دو روش کاملا ایمن و حرفه ای جلوگیری میکند:۱-حاصل جمع ریاضی ۲-ریکپچا دو روش کاملا ضد دور زدن بوده و از نفوذ ربات ها و سایر نفوذ کنندگان جلوگیری میکنند.

capcha افزونه مخفی سازی وردپرس
ثبت وقایع: با انتخاب نقش کاربر مورد نظر فعالیت آن گروه کاربران سایت خود را کاملا در نظر داشته باشید و گزارش ایمیل امنیت و بررسی وب سایت را نیز دریافت کنید.

تنظیمات افزونه مخفی سازی وردپرس
اسکن امنیتی: می توانید موارد امنیتی سایت خود را کاملا آنالیز و تجزیه و تحلیل کنید و مشکلات و باگ های امنیتی را پیدا کنید و تنها با یک کلیک افزونه به طور خودکار آنها را حذف و تعمیر و رفع میکند.

معرفی افزونه مخفی سازی وردپرس
در بخش پشتیبان گیری و بازیابی می توانید از تنظیمات افزونه خروجی بگیرید یا از تنظیماتی که قبلا خروجی گرفته اید ورودی دریافت کنید.

بک آپ گیری تنظیمات در معرفی افزونه مخفی سازی وردپرس
در بخش پیشرفته مواردی چون سرعت و بهینه سازی و…. که جزو تنظیمات پیشرفته امنیتی هستند را میتوانید تغییر دهید.

تنظیمات افزونه Hide My Wp Ghost

آمار افزونه مخفی سازی وردپرس
با افزونه Hide My Wp Ghost می توانید وردپرس خود را به هر سیستم مدیریت محتوای دیگری شبیه سازی کنید و وردپرس خود را از تمام ابزارهای اسکن سایت مانند وپلایزر و… مخفی کنید. همچنین ازاز حملات هکرها به وردپرس و پایگاه داده آن جلوگیری کنید .کنترل سرعت سایتتان را به دست بگیرید و آنرا افزایش دهید. با افزونه امنیتی مخفی سازی وردپرس می توانید این افزونه را با سایر پلاگین های امنیتی و کش(مثل آیتمزسکوریتی و راکت) نیز استفاده کنید و هیچ مشکلی ایجاد نمیکند. طبق گفته خود شرکت سازنده افزونه های کش و امنیت و… هر هفته بررسی می شوند تا تداخلی با این افزونه نداشته باشند. برخی از مطرح ترین افزونه های امنیتی و کش که این افزونه هیچ تداخلی با آنها ایجاد نمیکند افزونه راکت، المنتور و… است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 + = ده