خدمات ما

مدیریت سئو

خدمات بهینه سازی سایت

مدیریت سئو ،هدف از بهینه سازی وب‌سایت ایجاد تجربه کاربری خوب برای مخاطبان است. تجربه کاربری خوب باعث می‌شود تعامل کاربران با سایت افزایش یابد، بازدیدکنندگان سایت به مشتری تبدیل شوند و رضایت مشتریان فعلی نیز افزایش یابد. خدمات بهینه سازی سایت تکنیک‌های مختلفی را در بر می‌گیرد که مدیریت سئو یکی از آنهاست.

سئو(Search Engine Optimization-SEO) روی بهینه سازی سایت برای موتور جستجو تاکید دارد. بخش قابل توجهی از کاربران از طریق موتور جستجو با سایت شما آشنا می‌شوند.

یعنی زمانی که کاربر به دنبال نیاز خود در موتور جستجویی مانند گوگل است، اگر محتوای سایت شما مرتبط با خواسته کاربر باشد، در لیست نتایج جستجو ظاهر خواهد شد. اینکه سایت شما در چه جایگاهی قرار بگیرد به مدیریت سئو و بهینه سازی سایت شما برای موتور جستجو بستگی دارد.

مدیریت سئو

seo شامل لینک سازی داخلی و خارجی، افزایش کیفیت محتوا، بهینه سازی کد و تجربه کاربر است. برای داشتن یک سئوی خوب باید یک استراتژی سئو داشته باشید.

سئو مانند بسیار از روش‌های تبلیغاتی که یک شبه نتیجه می‌دهند، نیست، بلکه کاری مداوم است و برای به نتیجه رسیدن به زمان نیاز دارد.

سایت باید آنالیز، و نقاط ضعف و قوت آن مشخص شود. در واقع استراتژی سئو کارهایی که باید برای بهبود جایگاه سایت و بهینه سازی انجام دهید را به شما نشان خواهد داد.

مدیریت سئو

مدیریت سئو چیست؟

مدیریت سئو به مدیریت استراتژی سئو برای رشد یک کسب و کار اشاره دارد. تیم شما برای تحقیق اهداف سئو، استراتژی شما را برای به حداکثر رساندن نتایج، هدایت و مدیریت می‌کند و به اهداف بازاریابی، فروش و کسب و کارتان دست خواهید یافت.

مدیریت سئو

چهار مرحله برای مدیریت سئو موفق

تحقیق درباره مخاطبین

مخاطب هدف شما کیست؟ چه خواسته‌ای دارد و کسب و کار شما چه ارزشی برای مخاطبان ایجاد می‌کند؟ مصرف کنندگان شما ممکن است در گذر زمان تغییر کنند. استفاده از روش‌های قبلی برای بازاریابی ممکن است دیگر پاسخگو نباشد و نیاز به اصلاح مجدد استراتژی سئو داشته باشید. شناسایی مخاطب هدف یکی از گام‌های مهم مدیریت سئو

تحلیل رقبا

تجزیه و تحلیل رقبا دید بسیار خوبی به شما می‌دهد. شما می‌توانید خلاءهایی که توسط کسب و کار رقیب پوشش داده نشده‌اند را هدف بگیرید و این کمبودها را برای مخاطبان جبران کنید. اگر آشنایی کافی با مباحث seo ندارید این کار را حتما به متخصصین این کار بسپارید. آرشیتا وب کلیه خدمات مدیریت سئو سایت را انجام می‌دهد و با تحلیل رقبا به تحقق کلمه کلیدی سایت شما کمک خواهد کرد.

بهینه سازی وب سایت

با شناخت بازار هدف و تحلیل رقبا، می‌توان کارهایی که برای بهینه سازی سایت لازم است را انجام داد. بهینه سازی زمان بر است و ممکن است که لازم باشد برخی از صفحات سایت را مجددا اصلاح کنید. شما باید عنوان، متا دیتاها و محتوای سایت خود را بر مبنای کلمه کلیدی بسنجید و در صورت نیاز آنها را ویرایش کنید.

گزارش ماهانه

عملکرد seo خود را همواره تحت نظر داشته باشید. حرکت بعدی شما با بررسی عملکرد مشخص می‌شود و می‌توانید پیشرفت‌های خود را مشاهده کنید.

برنامه‌های مختلفی برای بررسی گزارش سایت وجود دارد که یکی از معروفترین آنها سرچ کنسول گوگل است. با این ابزار می‌توانید ترافیک ارگانیک، رتبه بندی سایت، صفحات پر بازدید،‌ بک لینک‌ها و اطلاعات دیگری که به شما دید مناسبی از سایت ارائه می‌دهد را مشاهده کنید.

مدیریت سئو و بررسی رشد سایت نیاز به ارزیابی مداوم دارد و باید توسط افرادی که دانش و تجربه کافی در این زمینه دارند،‌ صورت گیرد. آرشیتا وب با تجربه چند ساله در طراحی سایت و سئو،‌ به رشد کسب و کار و کسب جایگاه بهتر در لیست نتایج جستجو کمک می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


1 + = هشت