خدمات ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

پشتیبانی ۲۴ ساعته

پشتیبانی ۲۴ ساعته یکی از مواردی که برای صاحبان کسب و کارها بسیار اهمیت دارد در دسترس بودن دائمی وب سایتشان است. این مسئله بخصوص برای سایت‌هایی با تعداد کاربران بالا حیاتی است زیرا هر لحظه در دسترس نبودن سایت منجر به از دست رفتن مشتری و اعتماد وی خواهد شد. به همین دلیل انتخاب شرکتی که پشتیبانی 24 ساعته برای سایت ارائه دهد، باید مورد توجه قرار گیرد.

خدمات پشتیبانی سایت بسیار گسترده‌اند و شامل ویرایش سایت، بارگذاری محصولات و مقالات، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و رفع مشکلات احتمالی آن است. شما می‌توانید تمام یا بخشی از این خدمات را برون سپاری کنید. آرشیتا وب به عنوان ارائه دهنده خدمات طراحی و پشتیبانی سایت،‌ پشتیبانی 24 ساعته برای وب سایت‌ها ارائه می‌دهد.

 

پشتیبانی ۲۴ ساعته

آرشیتا وب در پشتیبانی 24 ساعته چه خدماتی به مشتریان ارائه می‌کند؟

 

ویرایش سایت

هر سایتی اصلاحات یا خدمات جدیدی به کاربرانش ارائه می‌دهد. ممکن است گاهی لازم باشد که تغییری در ظاهر سایت ایجاد کنید،‌ یا جشنواره‌ای برگزار کنید و اطلاعات مربوط به آن را در سایت قرار دهید. اضافه کردن صفحه جدید به سایت یا تغییر برخی از بخش‌ها، کاری تخصصی است و باید دانش برنامه نویسی داشته باشید.

در سایت‌های وردپرسی نیز گاهی لازم است که افزونه‌ها را تغییر دهید یا تغییراتی در قالب سایت ایجاد کنید. ممکن است برخی از افزونه‌ها با هم همخوانی نداشته باشند و باید نسبت به شناسایی آنها اقدام کنید. در پشتیبانی 24 ساعته سایت، کلیه خدمات رفع مشکل و ویرایش سایت انجام می‌شود.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

بارگذاری مقالات

نوشتن و بارگذاری مقالات سایت نیاز به اصول و قواعدی دارد که رعایت آن باعث می‌شود موتورهای جستجو درک درستی از محتوای سایت داشته باشند. طول پاراگراف‌ها، اصول و قواعد نشانه‌گذاری، طول جملات و … مواردی هستند که باید در مقالات رعایت شود. افزونه‌های سئو همچون یواست برای سایت‌های وردپرسی وجود دارد و با استفاده از آن می‌توانید مطابق با قواعد سئو مقالات را منتشر کنید. اما کار با این افزونه‌ها نیز دشواری‌هایی به همراه دارد و نمی‌توان همیشه به افزونه متکی شد.

در پشتیبانی 24 ساعته بارگذاری مقالات مطابق با اصول سئو انجام می‌شود تا هم رضایت کاربران جلب شود و هم موتورهای جستجو محتوای صفحه را درک کنند.

 

 

بارگذاری محصولات

استفاده از تصاویر بهینه شده، انتخاب برچسب مناسب برای محصولات، دسته بندی محصولات، ارتباط محصولات هم خانواده و .. جزو مواردی هستند که در بارگذاری محصولات باید به آن توجه شود. بارگذاری درست محصول منجر به خلق تجربه کاربری خوب و در نتیجه افزایش فروش خواهد شد.

 

پشتیبانی ۲۴ ساعته

بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت فرآیندی است که در آن از ابزارها و استراتژی‌هایی برای بهبود عملکرد سایت و افزایش ترافیک ورودی به سایت استفاده می‌شود.

بهینه سازی سایت شامل خدمات گسترده‌ای از جمله بهینه سازی کدها، تصاویر و صفحات است. سئو یکی از مهم‌ترین جنبه‌های بهینه سازی سایت است که سایت برای موتورهای جستجو بهینه می‌شود.

موتورهای جستجو به رضایت کاربر اهمیت ویژه‌ای می‌دهند و می‌توان گفت که در واقع سایت برای کاربران بهینه می‌شود.

بهینه سازی در نهایت منجر به افزایش ترافیک واقعی سایت و کسب جایگاه بهتر در نتایج جستجو می‌شود. بهینه سازی سایت نیاز به دانش تخصصی سئو و تجربه دارد و بهتر است این کار را به متخصصان بسپارید.

آرشیتا وب با پشتیبانی 24 ساعته،‌ کلیه خدمات بهینه سازی سایت و سئو را انجام می‌دهد.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


2 + چهار =