درباره ما

درباره آرشیتا وب

آرشیتاوب با بیش از 10 سال تجربه اولین ارائه دهنده خدمات حرفه ای دیجیتال مارکتینگ طراحی حرفه ای وب سایت راه اندازی وب سایت های داینامیک جهت معرفی شرکت ها و فروشگاه های اینترنتی وب سایت های درج آگهی و تبلیغات وب سایت های هنری و پورتال های سازمانی جهت موسسات و سازمان های شخصی و دولتی ساخت برنامه های اندروید و ios ساخت اپلیکیشن های موبایل جهت نسخه های اندروید و ios به منظور معرفی و اطلاع رسانی شرکت ها اتوماسیون اداری تحت وب نصب و راه اندازی اتوماسیون اداری سازمان و موسسات خصوصی و دولتی خدمات شبکه راه اندازی شبکه ها و دیتاسنتر های حرفه ای داخلی شرکت ها سئو و تبلیغات در گوگل بهینه سازی و قراردادن سایت شما در صفحه اول گوگل بازاریابی اینترنتی تبلیغات در کلیه شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک و آپارات و تبلیغات در کلیه شبکه های موبایلی مثل تلگرام اینستاگرام سیستم امنیتی نصب دوربین های مدار بسته و سیستم های امنیتی موسسات دولتی و خصوصی چاپ و تبلیغات پکیج های حرفه ای تبلیغاتی مانند طراحی لوگو ست اداری کاتالوگ پک پرچم و هدایای تبلیغاتی میباشد.

پس انداز کنید، بهتر زندگی کنید

حالا. به کسب و کار / برند خود فکر کنید و تلاش کنید به آن شخصیت ببخشید. هنگامی که یک شخصیت دارید، سعی کنید هدف خود را شناسایی کنید.

ما حرفه ای هستیم

 مهارت های ما

90%

طراحی وب

98%

ارائه خدمات حرفه ای وب

89%

استاندارد سازی

96%

پشتیبانی حرفه ای

93%

دیجیتال مارکتینک

96%

آموزش

فرهنگ آرشیتا وب

پیام ما ساده و شفاف است. یک مجموعۀ موفق، تنها با تبلیغات و جایزه‌های میلیونی خلق نمی‌شود. موفقیت زمانی اتفاق خواهد افتاد که شما، مشتری‌های خود را به چشم انسان‌هایی واقعی ببینید. انسان‌هایی که فکر می‌کنند و تصمیم می‌گیرند. رشد یعنی شما فکر و انرژی خود را پای بهتر کردن زندگی این انسان‌ها بگذارید.
آژانس بازاریابی آرشیتاوب قصد دارد همراه شما، فصلی نو در بازاریابی کسب و کارهای (دیجیتالی) ایران آغاز کند. رویکردی نو که از کسب و کارها می‌خواهد دیدی طولانی‌مدت داشته باشند. دیدی که درآمد امروز و راهکارهای کوتاه‌مدت تبلیغاتی را با کیفیت، شفافیت، آموزش و صمیمیت پیوند می‌زند. نگاهی که بر ایجاد روابط پایدار با مشتری‌ها تاکید دارد.