آژانس دیجیتال مارکتینگ آرشیتاوب

خدمات دیجیتال مارکتینگ

آژانس دیجیتال مارکتینگ آرشیتاوب با هدف ارائه خدمات حرفه‌ای و متمایز در حوزه دیجیتال مارکتینگ تاسیس شده است که برای هر یک از مشتریان خود بر اساس نیازها و اهداف آن‌ها استراتژی‌های سفارشی ایجاد کند. ما بر این باوریم که با استفاده از مهارت افراد متخصص تیم آرشیتاوب دیجیتال مارکتینگ آرشیتاوب در شاخه‌های مختلف بتوانیم بهترین مسیر را برای مشتریان عزیزمان در جهت بازاریابی در فضای آنلاین و کسب بازارهای هدفشان ایجاد کنیم.

آژانس دیجیتال مارکتینگ آرشیتاوب

طراحی سایت

طراحی سایت شامل کلیه خدمات و فعالیت‌هایی است که برای طراحی، کدنویسی و پیاده‌سازی یک وب‌سایت برای کسب و کار شما و به صورت اختصاصی صورت می‌گیرد. زمانی که از یک وب‌سایت اختصاصی صحبت می‌کنیم، هدفمان پیاده‌سازی خواسته‌های گوناگون یک مشتری اعم از دارا بودن ظاهر گرافیکی منحصر به فرد، امنیت بالا، سرعت و رابطه کاربری مناسب و به کارگیری آخرین تکنولوژی‌های فعال در حوزه طراحی وب‌سایت است. با انتخاب خدمات طراحی سایت اختصاصی آژانس دیجیتال مارکتینگ آرشیتاوب، می‌توانید به سادگی و متناسب با کسب و کار خودتان، بهترین وب‌سایت را در میان رقبای فعال حوزه خود داشته باشید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ آرشیتاوب

سئو سایت

سئو مختصر شده عبارت Search Engine Optimization یا بهینه‌سازی سایت برای رتبه گرفتن در صفحات موتورهای جستجو است. همانطور که می‌دانیم، بستر وب، راهی مناسب برای افراد ایجاد نموده تا با صرف هزینه‌ای معقول، کسب و کاری اینترنتی برای خود راه‌اندازی کنند. با استفاده از خدمات سئو آژانس دیجیتال مارکتینگ آرشیتاوب، گامی مستحکم در جهت صعود به رتبه 1 موتور جستجوی گوگل بردارید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ آرشیتاوب

پشتیبانی محتوایی

محتوای مناسب، تمامی عناصر استراتژی دیجیتال مارکتینگ شما را به هم متصل می‌کند. محتوایی که برای وبلاگ، تبلیغات، محصول، شبکه‌های اجتماعی و … تولید می‌شود، در نهایت با استفاده از یک برنامه بازاریابی محتوایی جامع می‌تواند در رشد کسب و کار کمک شایانی کند.
به عنوان مثال برای افزایش ورودی و نرخ CTR در خدمات تبلیغات کلیکی، باید محتوایی جذاب نگارش شود. به علاوه هنگامی که این محتوای جذاب باعث ورود مخاطب به سایت شما شد، محتوای کامل و روان وبلاگ یا محصول شما است که می‌تواند نظرش را برای خرید جلب کند

آژانس دیجیتال مارکتینگ آرشیتاوب

گوگل ادز

بدون مدیریت درست، تبلیغات گوگل فقط اتلاف پول است. آژانس دیجیتال مارکتینگ آرشتاوب به شما کمک می‌کند تا تبلیغات خود را حرفه‌ای مدیریت کنید و با کمترین هزینه، بیشترین فروش را تجربه کنید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ آرشیتاوب

مدیریت ارتباط با مشتری «CRM»

اصول مدیریت ارتباطات با مشتری، نحوه‌ی ایجاد و اجرای یک سیستم موفق جهت مدیریت ارتباطات مشتریان از آغاز تا پایان است. بنابراین اگر به وفاداری مشتریان می‌اندیشید و اگر دارای تفکر مشتری‌مداری هستید، لزوم استفاده از رویکرد مدیریتی ارتباط با مشتری و ابزارهای ارایه این تفکر بسیار ضرورت دارد.
ما حاصل سال‌ها دانش و تجربه خود را به‌کار می‌گیریم تا پس از تحلیل و بررسی کسب‌وکار شما سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) را در بهترین حالت ممکن براساس نیاز و اهداف شما پیاده‌سازی کنیم.

آژانس دیجیتال مارکتینگ آرشیتاوب

طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری

وقتی داریم از وب‌سایت‌ها یا اپلیکیشن‌های مختلف استفاده می‌کنیم، ۲ تا حس ممکنه بهمون دست بده: یا لذت می‌بریم و کارمون راه میفته یا اذیت میشیم و از خدا می‌خوایم دیگه کارمون بهشون نیفته. به‌این تجربه خوب یا بد می‌گن تجربه کاربری یا User Experience  (UX).

رابط کاربر هر چیزیه که از طریق اون کارمون رو انجام میدیم؛ مثل وب‌سایت و اپلیکیشن موبایل. طراح رابط کاربر به‌کسی می‌گن که وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها رو طوری طراحی می‌کنه که تجربه استفاده ازشون راحت باشه. طراحی رابط کاربر (UI) بخشی از طراحی تجربه کاربره.