آژانس دیجیتال مارکتینگ آرشیتاوب

سئو و بهینه سازی

سئو مختصر شده عبارت Search Engine Optimization یا بهینه‌سازی سایت برای رتبه گرفتن در صفحات موتورهای جستجو است. همانطور که می‌دانیم، بستر وب، راهی مناسب برای افراد ایجاد نموده تا با صرف هزینه‌ای معقول، کسب و کاری اینترنتی برای خود راه‌اندازی کنند. با استفاده از خدمات سئو آژانس دیجیتال مارکتینگ راژکس، گامی مستحکم در جهت صعود به رتبه 1 موتور جستجوی گوگل بردارید.

مقرون به صرفه

اگر به دنبال راهکاری برای دوام کسب و کار خود در بلندمدت هستید، انجام خدمات سئو بهترین گزینه است

به رتبه یک گوگل برسید

در ایران حدود ۶ میلیارد سرچ روزانه کلمات کلیدی در طول روز از طریق موتور جستجوی گوگل صورت می‌پذیرد.

بهترین متخصصان سئو

تیم سئو آژانس دیجیتال مارکتینگ راژکس با سابقه چندین ساله در حوزه سئو و دیجیتال مارکتینگ، پشتیبان سایت شما در راه رتبه ۱ شدن است.

ارائه بهترین خدمات سئو

بیلان‌های کاری به صورت ماهانه برای کارفرما ارسال شده تا بصورت دقیق در جریان حجم کاری انجام شده و ورودی‌های سایت با تحلیل‌های گوناگون قرار گیرد.

سئو چیست ؟ چگونه رتبه خود را در گوگل بهبود دهیم؟

سئو سایت ترکیبی از فعالیت‌های بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو است که باعث می‌شود کلمات کلیدی موردنظر یک کسب و کار در صفحه اول گوگل قرار بگیرد. به این کار به صورت خلاصه SEO (Search engine Optimization) گفته می‌شود. اهمیت سئو سایت در این است که موجب افزایش رتبه گوگل و کسب رتبه‌های نخست آن می‌شود. این صعود قهرمانانه، افزایش بازدید و ترافیک سایت را به ارمغان می‌آورد. ما تجارب زیادی داریم که سرنوشت یک بیزینس به صورت معجزه‌آسایی با استراتژی سئو سایت متناسب با اهدافشان به‌کلی متحول و به رونق و گسترش آن کمک شده است.

مشاوره سئو

فرایند مشاوره سئو با توجه به زمان مفیدی که به جلسه اختصاص می‌یابد، می‌بایست کامل، با ارائه نکات کلیدی و تکنیک‌های کوتاه و بلندمدت تبدیل مشتری باشد. آژانس دیجیتال مارکتینگ راژکس قبل از برگزاری جلسه مشاوره سئو به آنالیز کامل سایت و رقبای شما می‌پردازد و نکات مفید بهبود دهنده را با شما در میان می‌گذارد.

تدوین استراتژی سئو

شما باید برای وب‌سایت خود یک استراتژی دقیق داشته باشید. بهتر است بدانید که با این روند سئو، قرار است که در ۳ ماه و ۶ ماه آینده چه اتفاقی برای بستر سایت شما بیفتد و اگر مشکلاتی در سر راه این هدف قرار گرفت، چه پلن‌های جایگزینی برای رفع این موانع و خطرات خواهید داشت.

بهبود و رفع اشکال سئو تکنیکال

سئو تکنیکال به ربات‌های گوگل کمک می‌کند سایت ما را بهتر خزش کنند و صفحات را به درستی ایندکس کنند. روش‌های سئو تکنیکال بسیار گسترده هستند و اگر این روش‌ها به درستی انجام نشوند، ضرر جبران ناپذیری را به سئو سایت شما خواهد زد که تا مدت‌ها درگیر آن خواهید بود. از کارهایی که در سئو تکنیکال یا سئو فنی باید انجام داد می‌توان به بهینه‌سازی ساختار سایت، ساخت نقشه سایت، ساخت فایل Robots.txt، آنالیز کانیبالیزیشن و اجرای Canonical، بهینه‌سازی تصاویر برای موتور جستجو، اجرا Structure Data، کشف محتوا تکراری (Duplicate Contents)، بهینه‌سازی صفحات 404، حل کردن ارورهای 300 و 400 و 500، ریسپانسیو بودن سایت، پیدا کردن لینک‌های شکسته، بهینه سازی سرعت سایت و عملکرد، بهینه سازی Core Web Vitals، بررسی مشکلات Mobile User Friendly، بررسی خزش ربات‌ها، بررسی Crawl Budget و ... اشاره کرد.

تولید محتوای با کیفیت

محتوا پادشاه است. اما نه هر محتوایی! تحقیق کلمات کلیدی مناسب، تولید محتوای یونیک و در نظر گرفتن مخاطب، یکی از نکات به شدت جذاب برای گوگل است. علاوه بر گوگل، شما مخاطبانی دارید که باید برای سلیقه و نیازی که دارند، محتوای جامع و غنی داشته باشید.

تعیین استراتژی سئو خارجی

طبیعی بودن یعنی چه؟ یکی از مهم‌ترین بخش های سئو، سئو آف پیج یا خارجی است. یکی از موارد سئو خارجی، لینک سازی است که بشدت از طرف گوگل زیر ذره‌بین قرار می‌گیرد. با آنالیز صحیح رقبا، نقشه‌راهی مناسب برای لینک بیلدینگ پروژه شما در نظر می‌گیریم.

ارائه گزارش کار های منظم

بیلان‌های کاری به صورت ماهانه برای کارفرما ارسال شده و کارفرما بصورت دقیق در جریان حجم کاری انجام شده و ورودی‌های سایت با تحلیل‌های گوناگون قرار می‌گیرد.

بررسی دقیق سئو وبسایت

استفاده از ابزارهای گزارش‌گیری حرفه‌ای گوگل سرچ کنسول و آنالیتیکس، hrefs، moz، Gtmetrix و ... برای بررسی سئو داخلی، خارجی و مشاهده روند پیشرفت و رشد پروژه.

تحقیق کلمات کلیدی

بدون تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی و کارهایی که رقبا انجام می‌دهند، مانند شخصی می‌مانید که در صحرا یا اقیانوس بدون قطب‌نما یا GPS گمشده است. در آنالیز کلمات کلیدی باید چند مورد را در نظر داشت؛ پیدا کردن تعداد کلمات کلیدی Unicorn، پیدا کردن تعداد کلمات کلیدی Long Tail و تحقیق کلمه کلیدی.