آژانس دیجیتال مارکتینگ آرشیتاوب

طراحی سایت

طراحی سایت شامل کلیه خدمات و فعالیت‌هایی است که برای طراحی، کدنویسی و پیاده‌سازی یک وب‌سایت برای کسب و کار شما و به صورت اختصاصی صورت می‌گیرد. زمانی که از یک وب‌سایت اختصاصی صحبت می‌کنیم، هدفمان پیاده‌سازی خواسته‌های گوناگون یک مشتری اعم از دارا بودن ظاهر گرافیکی منحصر به فرد، امنیت بالا، سرعت و رابطه کاربری مناسب و به کارگیری آخرین تکنولوژی‌های فعال در حوزه طراحی وب‌سایت است. با انتخاب خدمات طراحی سایت اختصاصی آژانس دیجیتال مارکتینگ آرشیتاوب، می‌توانید به سادگی و متناسب با کسب و کار خودتان، بهترین وب‌سایت را در میان رقبای فعال حوزه خود داشته باشید.

UI اختصاصی جذاب

نقشه سفر مشتری را بررسی کرده و یک رابط کاربری جذاب همراه با تجربه شیرین برای کاربرانتان خلق می‌کنیم.

آماده برای سئو

صفحات اول گوگل را به تسخیر خود درآورید و از رقبا پیشی بگیرید.

سرعت بالا

سایت‌های اختصاصی ما با لود تایمی کمتر از ۱ ثانیه، خیال شما را برای همیشه از بابت کندی سایت راحت می‌کنند

امنیت بالا

اگر به حفظ اطلاعات خود اهمیت می‌دهید پیشنهاد ما طراحی سایت اختصاصی و نه با قالب‌های آماده است.

چرا باید مارا برای طراحی سایت انتخاب کنید؟

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ آرشیتاوب، همواره با آخرین نسخه از تکنولوژی و زبان‌های برنامه‌نویسی برای داشتن سایتی منحصر به فرد در کنار شما هستیم.

قیمت مناسب

پنل‌های منعطف با ویژگی‌های بالا امکان داشتن سایت مناسب با هزینه‌های کمتر را فراهم می‌کند.

آماده برای سئو

صفحات اول گوگل را به تسخیر خود درآورید و از رقبا پیشی بگیرید.

طراحی رابط کاربری اختصاصی

نقشه سفر مشتری را بررسی کرده و یک رابط کاربری جذاب همراه با تجربه شیرین برای کاربرانتان خلق می‌کنیم

امنیت بالا

اگر به حفظ اطلاعات خود اهمیت می‌دهید پیشنهاد ما طراحی سایت اختصاصی و نه با قالب‌های آماده است.

چگونگی آماده شدن صفر تا صد سایت شما

دریافت خلاصه و در آوردن بریف پروژه

قبل از شروع هر کاری، تیم آژانس دیجیتال مارکتینگ راژکس به همراه شما، جلسه‌ای در خصوص نوع و اهداف کسب‌و‌کاری که دارید گفت‌و‌گو می‌کنند.
سپس با بررسی و شناخت کامل از اهداف شما به ادامه راه میپردازد. به یاد داشته باشید تعیین هدف و تعریف درست پروژه به بهبود روند کار و اجرای پروژه، کمک چشم‌گیری می‌کند.

پس از مشخص شدن اهداف کسب‌و‌کار و الزامات و نیازهای آن، در این مرحله نقشه سفر مشتری طراحی می‌شود تا مشخص شود که به چه صفحات و محتواهایی نیاز دارید.
هم‌چنین نیازهای مشتری در طراحی صفحات دیده می‌شود تا تجربه کاربری خوبی برای کاربران رقم بزنیم.

ارائه کانسپت اولیه

در این مرحله از کار، ما می‌دانیم که درخواست شما از آژانس دیجیتال مارکتینگ راژکس در چه حوزه‌ای است.
حالا باید نقشه‌ی سایت یا به ‌اصطلاح سایت مپ را طراحی کرد تا با استفاده از آن نوع محتوا و عناوین نهایی انتخاب شود.

هم‌چنین طرح اولیه سایت بر اساس مدل کسب‌و‌کار کارفرما طراحی شده و به کمک ابزارهای طراحی رابط کاربری (UI) دموی اولیه آماده و تحویل می‌شود.

پس از تحویل دموی اولیه، کارفرما آن را تست و بررسی می‌کند و اصلاحات موردنظر انجام و طرح کلی نهایی می‌شود.

ارائه نسخه نهایی

حالا وقت تولید محتوا است. محتواهای هر صفحه به صورت کاملا یونیک و اختصاصی تولید و بارگذاری می‌شود.

سپس سایر نکات فنی و سئویی سایت مورد بررسی قرار می‌گیرد. کدنویسی تمیز و خوانا، علاوه براینکه امکان توسعه سایت را بالا می‌برد، که به طور محسوسی در تمامی بخش‌های مرتبط با سایت نظیر تست، سرعت لود و امنیت نیز موثر است.

پس نهایی‌سازی نکات فنی و سئویی، سایت راه‌اندازی نهایی شده، به ابزارهای تحلیل مانند آنالیتیکس، تگ‌منیجر، سرچ‌کنسول و… متصل شده و تحویل نهایی می‌شود.

البته ارتباط ما با مشتریان عزیز به اینجا ختم نمی‌شود و آموزش تیم کارفرما به صورت کامل انجام شده و از پشتیبانی فنی تمام‌وقت آژانس دیجیتال مارکتینگ راژکس برای رفع مشکلات احتمالی برخوردار خواهند بود.

سوالاتی که باید از قبل از طراحی سایت بپرسید

به طور کلی UI اختصاصی فقط برای کسب‌و‌کار شما طراحی شده ولی قالب آماده در سایت بسیاری ازکسب‌و‌کارها استفادده شده است ؛ قالب آماده از نظر سرعت سایت به دلیل اینکه در آن کدهایی استفاده شده که ممکن است برای سایت شما کاربردی نداشته باشد، پیشنهاد نمی‌شود.

انواع پکیج‌های طراحی سایت در بالا آورده شده است اما قیمت دقیق آن به خدماتی که دریافت می‌کنید بستگی دارد. به طور مثال در سایت‌های فروشگاهی تعداد محصولات، لندینگ‌ها، امکانات سفارشی سازی و … قیمت طراحی هر سایت را متفاوت می‌کند. برای اطلاع از هزینه‌های طراحی سایت فرم تماس با ما را پر کنید و کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس می‌گیرند و بنا به نیاز شما هزینه‌ها اعلام می‌شود.

این مورد بستگی به حجم کار و خدماتی که می‌خواهید دارد اما وجه تمایز ما با رقبا سرعت در طراحی سایت با حفظ کیفیت است. به صورت معمول طراحی سایت در آژانس دیجیتال مارکتینگ راژکس حداقل به ۳ هفته الی یک ماه زمان نیاز دارد تا بنا به خواست شما و نقشه سفر مشتری، طراحی اختصاصی انجام پذیرد.