سوالات متداول در طراحی سایت

آرشیتا وب  یک شرکت طراحی سایت نیست! ما یک آژانس خلاق برای تکمیل زنجیره خلق ارزش در فضای دیجیتال هستیم. همکاری با آرشیتا معنی دسترسی شما به تجربه و دانش جمعی از متخصصین است که در همه مراحل کار از ایده تا فروش در کنار شما خواهند بود

وردپرس، قدیمی‌ترین و شناخته‌شده‌ترین سیستم مدیریت محتوا در دنیاست. انعطاف‌پذیری بالا و کاربری آسان وردپرس موجب می‌شود تا بهترین انتخاب برای کسب و کارهای کوچک و متوسط و بزرگ در زمان ورود به فضای وب باشد. طراحی وبسایت را بر بستر وردپرس انجام می‌دهیم ولی راه‌کارهای پیشنهادی ما به وردپرس محدود نمی‌شود. در صورتی‌که به دنبال کدنویسی اختصاصی هستید می‌توانید از خدمات آرشیتا وب در حوزه طراحی رابط و تجربه کاربری بهره‌مند شوید.

با توجه به اینکه آژانس خلاقیت  آرشیتا وب عضو رسمی نظام صنفی رایانه‌ای کشور است، تمامی تعرفه ها بر اساس تعرفه استاندارد اعلام شده توسط این مرکز محاسبه و به مشتری اعلام می‌گردد. جهت بررسی بیشتر می‌توانید با مراجعه به سایت نظام صنفی رایانه ای کشور تعرفه رسمی را دانلود نموده و مطالعه فرمایید.

با استفاده از فرم داخل صفحه بخش طراحی را انتخاب میکنید ویا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید

مراحل طراحی سایت

برای شروع هر کار حرفه ای باید در ابتدا تعیین مسیر شود تا بتوانید متناسب با آن عمل کنید طراحی وب سایت در آرشتاوب هم روال و مراحل خودشو دارد که به ترتیب باید طی شوند و مهمه که شماهم با مراحل طراحی سایت در آرشیتاوب آشنایی داشته باشید برای زمانیکه طراحی وب سایت خودتان را به شرکت آرشیتاوب سپردید بتوانیم همکاری خوبی رو باهم تجربه کنیم.