مقالات

طراحی سایت ارزان و با کیفیت بالا

با رشد تکنولوژی و پیشرفت ابزار ارتباطی، سایت ها و وب سایت ها و همچنین زبانه های اینترنتی  فراوانی به وجود آمدند که می‌توانند در ارائه انواع محصولات نقش مفید و موثری را ایفا کنند. راه های گوناگونی برای مطرح کردن انواع محصولات و بازاریابی وجود دارد که یکی از آن ها معرفی از طریق سایت هاست با توجه به این که این امر مستلزم تخصیص هزینه است طراحی سایت ارزان اهمیت ویژه ای دارد. استفاده از اینترنت و بهینه سازی وب سایت ها یکی از ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین روشهای بازاریابی است. در این مطالعه سعی داریم تا با معرفی طراحی سایت، نحوه ی استفاده از این ابزار ارتباطی را بیان کنیم.

آیا طراحی سایت ارزان است؟

برای طراحی سایت ارزان و یا مقرون به صرفه می توان از انواع قالب ها و یا زبانه های آماده استفاده نمود. یکی از راه هایی که میتوان بدون استفاده از هزینه های زیاد و با مناسب ترین کیفیت طراحی سایت ارزان را انجام داد، استفاده از قالبهای آماده است. این قالب ها به صورت رایگان در اینترنت موجود می باشد و افراد می توانند جهت طراحی سایت خود از آنها استفاده کنند. استفاده از این قالب ها که به صورت آماده هستند در طراحی سایت ارزان نقش موثری دارند. البته با توجه به آن که عرصه بازاریابی به کمک طراحی سایت درگاهی از تنوع است، همچنین تفاوت و تنوع در سایت می‌تواند یکی از راه‌های جذب مشتری باشد پس معمولاً برای طراحی سایت از این حالت کمتر استفاده می شود. نکته بسیار مهم این است که طراحی سایت ارزان در بسیاری از شرکت ها انجام می پذیرد و بسیاری از شرکت‌ها هستند که با دریافت هزینه اقدام به طراحی سایت برای مشتریان می کنند. انجام این امر مستلزم پرداخت هزینه است، اما با توجه به آنکه طراحی سایت معمولا با قالب های آماده صورت می پذیرد، پس هزینه کمتری را شامل میشود. البته این امر ممکن است مشکلاتی را به همراه داشته باشد. برخی از شرکت‌ها ممکن است طراحی سایت ارزان را با هدف پشتیبانی وب سایت در آینده انجام دهند.

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت باید چگونه باشد؟

یکی از گزینه‌هایی که همواره مورد توجه افراد بوده، هزینه است یعنی برای طراحی کردن یک سایت باید چه مقدار هزینه شود؟ همانگونه که از عبارت طراحی سایت ارزان پیداست، مقرون به صرفه است و شرکت هایی که وب سایت ها را به صورت ارزان طراحی می‌کنند از قیمت های مناسب جهت جلب مشتری استفاده می کنند. با توجه به اینکه هزینه های رایج سایت های حرفه ای بسیار بالاست و برای طراحی کردن آنها هزینه‌های بسیار زیادی باید صرف شود، طراحی سایت ارزان میتواند علاوه بر ایجاد و طراحی کردن یک وب سایت برای مخاطبین، امکان پشتیبانی وب سایت را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد. یکی دیگر از ویژگی ها و امکاناتی که باید طراحی سایت ارزان داشته باشد این است که علاوه بر وجود قیمت مناسب در خود، اطلاعات صفحه سایت را به درستی وارد کند و همچنین محتوا را به صورت کامل و جامع در اختیار سایت قرار دهد و پنل های مختلفی را از جمله پنل های مدیریتی ایجاد کند. از دیگر ویژگی هایی که یک طراحی سایت ارزان قیمت باید داشته باشد وجود قالب های متنوع و زیباست. ممکن است برخی تصور کنند با وجود طراحی سایت ارزان، کیفیت کم میشود. وجود قالب های زیبا در هر سایت اینترنتی اولین چیزی است که به چشم می رسد و ممکن است نظر مشتری را به خود جلب کند. صفحات اصلی سایت ها بسته به سلیقه‌ی افراد مختلف ممکن است قالب های متفاوتی را داشته باشند. این قالب ها در صفحات اینترنتی وجود دارند و می توانند به راحتی در اختیار مخاطبین قرار گیرند. از دیگر امکاناتی که طراحی سایت ارزان قیمت باید داشته باشد آماده سازی و سرعت بالا در به وجود آمدن آن است. دامنه های وبسایت معمولاً یک روز بعد از سفارش بسته، فعال می شود و ایمیل ها نیز قابل استفاده می گردد. طراحی سایت ارزان باید نصب قالب و همچنین ایجاد صفحات و قرار دادن اطلاعات و محتوا در کمترین زمان صورت گیرد.

طراحی سایت با کمترین هزینه

از دیگر ویژگی هایی که باید یک طراحی سایت ارزان قیمت داشته باشد پشتیبانی آنلاین است، یعنی باید این امکان فراهم گردد تا در صورت ایجاد زمانی که کاربر به مشکلی برخورد به راحتی با مدیریت سایت ارتباط برقرار کرده و نسبت به رفع اختلال اقدام کند.

چند نکته در در مورد طراحی سایت ارزان

معمولا افرادی که اقدام به شروع کسب و کارهایی می کنند ممکن است از جهت درآمدی در وضعیت مطلوب نباشند و با شروع کار درآمد آنها اندک باشد و هنوز به بهره کافی از فعالیت تولیدی و یا صنعتی و یا حتی فعالیت دیگری نرسیده اند. از این جهت بهینه سازی هزینه ها در اولویت آنها قرار دارد و همچنین دنبال راهکاری برای ارائه محصول خود هستند. طراحی سایت ارزان میتواند علاوه بر معرفی محصولات آنها و انجام تبلیغات با هزینه کم، در رشد و افزایش درآمد ارائه خدمت کند. متقاضی می تواند با طراحی سایت ارزان توسط بسیاری از شرکت ها محصول خود را معرفی کند. لازم به ذکر است که طراحی سایت ارزان نیز ممکن است معایب داشته باشد.

 

با توجه به هزینه پایین آن ها معمولاً کاربر و کسی که کار طراحی و انجام می دهد زمان زیادی برای طراحی سایت اختصاص نمی دهد و معمولاً از قالب های آماده استفاده می کند. پس بدیهی است که این قالب ها را در سایت های دیگر خواهید دید.

قیمت طراحی سایت ارزان چگونه است؟

معمولاً طراحی سایت ارزان هزینه زیادی نیاز ندارد. اما با توجه به دامنه سایت ها ممکن است هزینه آنها متفاوت باشد همانگونه که اطلاع دارید دامنه سایت ها ممکن است با پسوند com یا net و پسوند های دیگر مورد استفاده قرار گیرند. این دامنه ها معمولا به صورت سالانه خریداری می‌شوند افراد می‌توانند با پرداخت هزینه ای در حدود 50,000 تا 1,000,000 تومان دامنه ای را برای یک سال خریداری کنند. و می تواند در پایان سال آن را تمدید کنند. علاوه بر این برای میزبانی خود نیاز به یک فضا بر روی اینترنت به نام هاست دارند. هزینه هاست نیز به صورت ماهانه و سالانه پرداخت می شود که هزینه ماهانه آن چیزی در حدود 90,000 هزار تومان می باشد. البته این امر بسته به شرکت های معتبر ممکن است متغیر باشند. علاوه بر این کسی که طراحی سایت را انجام میدهد هزینه را به عنوان دستمزد دریافت خواهد کرد. در مجموع می توان گفت برای یک طراحی سایت ارزان لازم نیست حتما هزینه های زیادی صورت گیرد و می توان با کمترین هزینه طراحی سایت خود را انجام داد. لازم به ذکر است که همواره استفاده از عبارت طراحی سایت ارزان به این معنا نیست که بازدید و استقبال از آنها کم است و می‌توان با یک فعالیت مختصر در روز و پشتیبانی کامل علاوه بر افزودن کاربر و بازدید بر سایت خود نسبت به افزایش مشتری نیز اقدام کرد.

طراحی سایت ارزان قیمت

علاقه مندان میتوانند انواع سفارشات طراحی سایت خود را به آدرس
www.arshitaweb.com
ارائه داده تا در کمترین زمان نسبت به طراحی سایت با مناسب ترین دستمزد اقدام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


2 × = ده